четверг, 23 марта 2017 г.

ОДНИМ ІЗ ГОЛОВНИХ ПРИОРІТЕТІВ ДЕРЖАВИ СТАНЕ ТУРИЗМ


Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію розвитку туризму та курортів до 2026 року, яку підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі.
За даними Всесвітньої туристичної організації ООН (ЮНВТО) внесок туризму до світового ВВП становить 10%, а загальна кількість робочих місць, що прямо чи опосередковано стосуються сфери туризму, - 11%, тому виважена державна політика у сфері туризму - це важлива частина сталого економічного розвитку України у світі.
“Розвиток туризму стимулює зростання у дотичних сферах економіки, що є особливо важливим для регіонального розвитку України. Крім того, ми маємо надзвичайно широкі можливості для залучення цілорічного туризму завдяки своїм унікальним природним можливостям, багатій історичній та культурній спадщині. Розвиток туризму є важливою складовою економічного зростання, а схвалення Стратегії розвитку дозволить більш ефективно координувати роботу у цьому напрямку”, - прокоментував рішення Уряду Степан Кубів.
Стратегія визначає підхід державної туристичної політики у таких напрямках: безпека туристів; нормативно-правова забезпечення; розвиток туристичної інфраструктури; розвиток людських ресурсів; маркетингова політика розвитку туризму та курортів.
Стратегія передбачає, що до 2026 року в Україні:
∙                кількість іноземних туристів збільшиться у 2,5 рази,
∙                кількість внутрішніх туристів збільшиться в 5 разів,
∙                кількість робочих місць у сфері туризму збільшиться в 5 разів,
∙                наповнення бюджетів усіх рівнів від провадження туристичної діяльності збільшиться в 10 разів,
∙                кількість суб'єктів туристичної діяльності зросте в 5 разів,
∙                туристи витрачатимуть під час подорожей в Україні до 80 млрд грн,
∙                буде створено позитивний імідж України як країни, привабливої для туризму.
“Розробка туристичної стратегії - це одна з умов, яку ми маємо виконати в рамках імплементації Угоди про асоціацію з ЄС. Ми вже працюємо над її втіленням: створюємо план заходів реалізації Стратегії, ведемо активний діалог з представниками українського бізнесу, опрацьовуємо законодавчу базу ” - зазначив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

Комментариев нет:

Отправка комментария