вторник, 11 октября 2016 г.

Відкривається міжнародний пункт пропуску через державний кордон

У річковому порту Києва буде відкрито міжнародний пункт пропуску через державний кордон, очікується, що це буде сприяти збільшенню міжнародних перевезень.
Відповідне рішення ( Розпорядження КМУ від 5 жовтня 2016 р. № 724-р.) прийнято Урядом України з метою забезпечення реалізації Європейської угоди про найважливіші внутрішні водні шляхи міжнародного значення. 
Згідно розпорядження, на території публічного акціонерного товариства “Київський річковий порт” та гідротехнічних спорудах державного підприємства “Адміністрація річкових портів” відкривається міжнародний пункт пропуску через державний кордон для річкового вантажно-пасажирського сполучення з постійним режимом функціонування i цілодобовим часом роботи.
Очікується, що це сприятиме полегшенню й розвитку міжнародних перевезень внутрішнім водним транспортом, який порівняно з іншими видами транспорту має економічні й екологічні переваги, збільшенню вантажних міжнародних перевезень у результаті розширення міжнародної торгівлі.http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=249391328

Комментариев нет:

Отправка комментария